2010 yılında kurulan Adonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri A.Ş., Tepe Kurumsal Çözümler çatısı altında temizlik ürünleri ve hijyen çözümleri sektöründe satış vesatış sonrası hizmet alanında faaliyet göstermektedir.

Değerlerimiz

Bilkent Holding Ortak Değerleri

   Ortak Değerlerimiz, Bilkent Holding çatısı altındaki tüm şirketler ve çalışanları için temel bir kılavuzdur. Kurum içinde ve dışında tüm ilişkilerimizin temel yapı taşını oluşturmaktadır.

Bilkent Holding Ortak Değerleri 

Vizyon

   Endüstriyel temizlik malzemeleri ve kimyasalları, kağıt grupları ve gıda ürünleri satışı ile satış sonrası hizmet alanlarında ilgili kanun ve yönetmeliklere uygun, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakılmasında örnek olabilecek şekilde çalışan, sektöründe en başarılı şirketlerden birisi olmak, ülke ekonomisini en büyük getiriyi sağlamak.

Misyon

   Endüstriyel temizlik ve kimyasal üretimi sektöründe satış öncesi ve sonrasında; teknik bilgisi, kaliteli hizmeti, tecrübesi ile yurtiçi ve yurtdışında talep gören, fayda üretme prensibi ile toplum, müşteri ve çalışanları için değerli olabilen, ülke ekonomisinde katma değer yaratabilen bir kuruluş olmaktır.