2010 yılında kurulan Adonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri A.Ş., Tepe Kurumsal Çözümler çatısı altında temizlik ürünleri ve hijyen çözümleri sektöründe satış vesatış sonrası hizmet alanında faaliyet göstermektedir.

Adonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri A.Ş.

   Adonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri A.Ş., 2010 yılında kurulmuş olup, ev dışı tüketim sektöründe faaliyet göstermektedir. Şirket, 2019 yılından beri Bilkent Holding çatısı altında hizmet vermeye devam etmektedir. Çok çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren büyük kuruluşlar ve tesislere profesyonel kullanım için tasarlanmış endüstriyel temizlik ürünleri  ve sarf malzemeleri ile etkili ve hızlı çözümler sunmaktadır. Özellikle otel, hastane, okul, restoran, catering şirketleri, fabrika, konut/site, iş merkezi, zincir mağazalar, alışveriş merkezi (AVM) gibi kalabalık ve ortak yaşam alanı olan geniş kapsamlı tesislerde, profesyonel temizlik ihtiyaçlarına yönelik ürün çeşitliliği ve yüksek hizmet kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Bu süreçte kendi markalarıyla satışını gerçekleştirdiği kimyasal (PANDORA) ve kağıt grubu (PAN) ürünlerinin yanı sıra sektörde saygın markalarla (Unilever Food Solutions, Ecolab, Carpex, Hako, Formula Technology) gerçekleştirdiği iş birlikleri ile geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Bu ürün çeşitliliği, müşterilere geniş bir seçenek sunmanın yanı sıra farklı sektörlerin özel ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştirme imkanı sağlamaktadır.   Adonis, operasyonlarını İstanbul Merkez olmak üzere Marmara Bölge Müdürlüğü, Akdeniz Bölge Müdürlüğü, İç Anadolu Bölge Müdürlüğü ile 50.000 m2 depo alanı ve lojistik gücü ile 81 ilde 5000 üzerinde projeye kesintisiz hizmet verilmektedir.

   Adonis, ürün seçimi ve tedarik sürecinde gösterdiği profesyonelliği, sunduğu ürün eğitimleri ve danışmanlık hizmetleri ile birleştirerek müşterileriyle sürdürülebilir ticari ilişkiler kurmaya odaklanmaktadır. "Fark yaratır, Değer katar" mottosuya en üst düzeyde müşteri memnuniyeti vaadiyle hizmet sunmaktadır.

   Adonis, ulusal ve uluslararası mevzuatlara uygun yönetim sistemleri sertifikalarıyla faaliyet göstermektedir. Adonis, dinamik ve yetkin kadrosuyla, teknolojik yeniliklere duyarlı bir yaklaşımla sektörde en başarılı ve saygın şirketlerden biri olmayı hedeflemektedir.